Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 04 Cze 2024, 14:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: DESPERAT
PostWysłany: 19 Wrz 2006, 15:11 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
Witam!
Nasz grupa filmowa wyprodukowała kolejny film pt. „Desperat”

Opis:
Paweł i Magda są dobraną parą. Paweł lubi robić zdjęcia Magdzie i jest w niej zakochany. Pewnego dnia Magda pisze do niego, że go już nie kocha. Paweł decyduje się na desperacki krok.

Film w jakości WMV, ok. 43mb , 6 minut.

http://www.scoty.info/produkcje/desperat.rar

Polecam ściąganie FlashGet’em lub innym programem. ( czasami serwer „lubi” przerwać ściąganie)

Miłego oglądania….


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Wrz 2006, 17:12 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Z jednej strony należy Was pochwalić, za to że działacie, za to, że staracie się stale coś robić, ale z drugiej strony film który przedstawiacie jest najzwyczajniej w świecie kiepski :?

Zapowiada się nieźle. Eleganckie napisy, filmowa forma, ok. Ale dalej jest już zdecydowanie gorzej. Spodziewałem się nieco dłuższej ekspozycji. Rozumiem, że to krótki metraż, no ale tak czy siak wprowadzenie jest za krótkie. Zresztą, największa bolączką tego filmu (pomijając aktorów) jest właśnie scenariusz. Kompletnie bezsensowny, oklepany a co najgorsze bez żadnej pointy. Fakt, jest element zaskoczenia, no ale to za mało.

Główny wątek jest strasznie płytki i kompletnie nieracjonalny. Dlaczego koleś nie próbuje się dowiedzieć o co poszło jego lasce? Dlaczego nie próbuje się z nią skontaktować? Od razu chce sobie strzelić w łeb? Tak bez żadnego wyjaśnienia? No coś tu jest nie tak. No i nie gniewajmy się... w takim wieku tak wielka miłość? No i ten pistolet w szafie, hmmm.

Nie podoba mi się zmiana kolorystyki w ujęciach z kolesiem oglądającym mecz. Po pierwsze ta zmiana jest zupełnie niczym nie uzasadniona, a po drugie zbyt nagła. Zobacz w jaki sposób nastąpiła zmiana kolorystyki w chociażby Matrixie. Delikatnie i ze znieczuleniem. A po za tym, tam miało to sens i głęboką podstawę.

Coś jest nie tak ze zdjęciami. Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale stawiacie kamerę na prawo i lewo, nie uważacie na następstwa planów, a efekt jest taki, że sklejki rzucają się w oczy.

Aktorstwo pominę milczeniem, ale za to powiem, że podoba mi sie piosenka z końca filmu (widzę, że Zagubieni rządzą:))

Duży plus za zapał i to, że się uczycie i za każdym razem jest coraz lepiej, ale w tym wypadku - duży minus za scenariusz. A co za tym idzie - za cały film.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Wrz 2006, 17:48 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2006, 12:22
Posty: 238
Miejscowość: Kraków
Szczerze powiedziawszy nie podobało mi się, długie i koszmarnie nudne. Osie łamiecie namiętnie i ta inna kolorystyka na kibolu...

Tak swoją drogą chyba najbardziej mi się podobała wasza pierwsza produkcja z lawiną.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Wrz 2006, 20:07 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 25 Maj 2006, 11:00
Posty: 55
Miejscowość: Warszawa
początek świetny ,trochę przydługie sceny z telefonem ech :( nie dzieje się za wiele takie nieracjonalne te ujęcia -zerwała to giwera od razu a walka o miłość wyjaśnienia dlaczego ? jak to ? mnie ? tylko robi się smutny i pół filmu przegląda zdjęcia nie no nie wiem jak wam radzić ? może książki o pisaniu scenariuszy .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Wrz 2006, 21:04 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2006, 17:36
Posty: 114
Miejscowość: Elbląg
Włączyłem interneti jedną z moich ulubionych stron czyli forum kamera-akcja. Otworzyłem dział "Czy nas kręci to co kręci" i zobaczyłem nowy film "Scoty studio", pomyślałem wtedy ,że zaraz ujrzę ciekawy jak i efekciarski film. Niestety nie miałem racji. Film podobał mi się od strony technicznej. Aktorstwo w pewnych momentach kuleje jak np. załamywanie się bohatera gdy dostaje smsa lecz wiem ,że trudno jest coś takiego zagrać. Nie rozumiem tylko tej kwestii ,że dziewczyna w ogóle nie wyjaśnia dlaczego nie mogą być razem, a chłopak nie chce tego wyjaśniać tylko szuka oparcia w kumplu który preferuje luźny styl życia (piwo, mecze, laski, dyskoteka itp..). Nie powiem ,że film mnie nudził bo tak nie było ale do najciekawszych też on nie należał. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam powodzenia i czekać na następne produkcje (już z pewnością lepsze) :) .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 14:54 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
Dziękuję wszystkim za słowa krytyki. Niektóre postaram się przestrzegać a inne oleje. :)

Macias przyszedł czas, aby spróbować coś innego niż strzelaninki, walki, „lawiny” i efekty. Postanowiliśmy zrobić coś z innego gatunku.
Kolorystyka u kibola została specjalnie zróżnicowana, aby ukazać dwa odrębne światy – taka artystyczna wizja 8)
LGF masz racje: LOST rullez! Ta muzyczka była już w „Zasada Talionu”.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 19:27 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2006, 17:36
Posty: 114
Miejscowość: Elbląg
Scoty napisał(a):
Macias przyszedł czas, aby spróbować coś innego niż strzelaninki, walki, „lawiny” i efekty. Postanowiliśmy zrobić coś z innego gatunku.

Doskonale to rozumiem ;D sam mam dość głupawych filmów typu "Znajdź i zabij". Idź dalej w tym przekonaniu a może już za kilkanaście lat polskie kino się odmieni ... na lepsze ... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Wrz 2006, 14:31 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
ogólnie mi sie nie podobało... zmiana kolorystyki u kibola wyglada, jakbyście zostawili kamerę na auto i balans bieli zjechał za bardzo w niebieski, pozatym ujecia u kibola wyglądają na nieostre.
Pistolety na kulki wygladają dobrze w filmach, ale tylko w dalszych ujęciach. Przy takich zbliżeniach jakie są u was widać, że pistolet jest sztuczny, za bardzo się błyszczy - przypudrować :D
Udźwiękowienie kuleje, popracujcie nad poziomami głośności poszczególnych składowych ścieżki dźwiękowej.
Aktorstwo i scenariusz... podpisuje sie pod tym co powiedział LGF. Jaki był powód że on nie zadzwonił do dziewczyny?

ale pochwała za zapał i dokończenie zaczętej produkcji, wiem że to trudne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Lis 2006, 22:52 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 08 Lis 2006, 22:24
Posty: 22
Miejscowość: Złotów
Gra aktorska leży po prostu dla mnie była śmieszna.Wiem , że takie coś trudno zagrać jednak trzeba pamiętać , że jeżeli nie umiesz dobrze grać tak poważnych scen , bierz się za komedię romantyczną.Technicznie całkiem dobrze tylko muzyka jakoś za szybko przyciszona.Pistolet mnie rozśmieszył a nie wystraszył.
POZDRAWIAM domino210


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group