Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 23 Maj 2024, 20:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Skecz BILET - grupy ZFG
PostWysłany: 06 Wrz 2006, 15:03 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2006, 10:54
Posty: 20
Miejscowość: Przemyśl
"Bilet", link: http://www.youtube.com/watch?v=IWfHxn02XJA
Dobrej zabawy!
ZFG


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Wrz 2006, 17:56 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
nieno filmik nawet fajny tylko tak ten scenariusz to nic odkrywczego juz jak zaczal podawać nie swoje naziwsko to sie domysliłem jaki bedzie koniec, ale pracujcie, pracujcie

powodzenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Wrz 2006, 19:13 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2006, 17:36
Posty: 114
Miejscowość: Elbląg
Skecz (ang. sketch comedy) - kabaretowy lub estradowy krótki utwór sceniczny (literacki), stworzony w celu wywołania śmiechu u widzów.

Wybaczcie ale u mnie niestety ten "skecz" śmiechu nie wywołał :P. Proponuje zebrać kilka osób powyśmiewać wszelakie kwestie związane z pociągami , pkp i resztą i wybrać jakieś śmieszne dialogi lub gesty itp. Technicznie dobrze wykonany.

(Aha no i jeszcze jedno. Ten pociąg nie jedzie :D. Widać to w kilku ujęciach.)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Wrz 2006, 19:30 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lis 2005, 21:51
Posty: 153
Miejscowość: Kraków
Może od strony technicznej co mi się nie podoba - ładnie, że dodaliście dźwięk ruszającego pociągu, ale czemu widzimy za oknem, że stoi pociąg? Można zmienić kąt padania kamery by nie było widać co jest za oknem i z tego co orientuje się jest plugin do lekkich wstrząsów obrazu by wyglądało rzeczywiście, że pociąg rusza to wtedy urealnia obraz (moim zdaniem). Ewentualnie choćby ruch przy starcie pociągu z peronu (jakieś małe drgnięcie kamery zgrane z dźwiękem ruszenia pociągu). Można byłoby pokombinować również z nagraniem tego w nocy by nie było widać, że za oknem nic się nie rusza.
Od strony scenariusza: Czy aby konduktor nie wypisałby mandatu ? :) To było dla mnie troszkę dziwne, że tak odpuścił - mógł, ale warto by to wyrazić grą obu aktorów - pasażera bardzo pewnego siebie i wprowadzającego w zakłopotanie konduktora.
Jakość ogółem ładna obrazu, ale bawcie się może troszkę ze światłem, może brakiem statyczności kamery. Sukcesów życzę!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Wrz 2006, 20:57 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
To by było dobre jako słuchowisko radiowe. Spróbujcie posłuchać tego przy wyłączonym monitorze - dokładnie wszystko co potrzeba idzie w audio. Obraz niczego nie wnosi poza tym, że mocno psuje. Największym bólem jest to, że widać wyraźnie, że pociąg stoi! Widać to ponieważ:

- krajobraz za oknem się nie zmienia
- pociąg się nie trzęsie
- Słońce zza okna świeci wciąż tak samo. Gdyby pociąg jechał, to po twarzy aktora przesuwałyby się cienie drzew, słupów i tym podobnych.

Inne problemy:

- to zdecydowanie nie jest pierwsza klasa, tylko druga w standardowo wyposażonym zespole trakcyjnym EN57 lub EN71. W pociągach tego typu zdarzają się pierwsze klasy, ale wyglądają zupełnie inaczej. Różnią się przede wszystkim tapicerką - jest tekstylna, a nie skajowa.
- pociągowi sprzedawcy piwa idą prosto przez cały pociąg i nie zawracają, bo po co?
- konduktor nie miał identyfikatora.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Wrz 2006, 22:10 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2006, 21:07
Posty: 55
Miejscowość: Kraków
jak to mówią, profesjonalizm poznasz po dbałości o detale...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group