Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 07 Cze 2024, 05:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: www.ludekfilm.end.pl
PostWysłany: 23 Sie 2006, 23:55 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 05 Mar 2006, 20:17
Posty: 20
Trudno to nazwać filmem.. mogloby to przypominac dokument, bo z kupy materiału zmontowałem efekt końcowy..

nie wiem.. trwa to 2 minuty, ma 9 mb.. wiec stwierdzilem ze moga obcy ogladac :)..

pogorszylem jakos obrazu, ale chyba jest ok..

no..takze.. Aa.. filmik nazywa sie ROBACZKI..

nie bede mowil o czym jest bo jest nie o tym..

www.ludekfilm.end.pl ... na dole stronki jest link ROBACZKi..

a bezposredni link to http://www.bydgoska3.republika.pl/robaczki.rm jak sie nie pomylilem :)..

p.s. format real media. no coz.. tylko on daje mi zmienszenie obrazu z 136 mb na 9 mb ;)

pzdr. trzymcie sie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Sie 2006, 08:58 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 20 Sie 2006, 13:48
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa
No i co? To nie było o robaczkach?

Miałeś ostrosć ustawioną na automacie, a kiedy kombinujesz z transfokatorem, i to w takim bliskim planie, musisz sam ją sobie ustawiać. I to na zbliżeniu, a nie z tego dalszego planu. Obiektyw kamery nigdy nie dorówna oku człowieka.

Chociaż nie wiem, może ta mgiełka to taki specjalny zabieg. :)

Gdybyś kręcił film w dalszych planach, to trzęsienie się ręki nie miałoby wielkiego znaczenia, ale masz takie bliskie ujęcia, że widać najmniejszy ruch. Trzeba było, postawić sobie na czymś kamerę.

A ta muzyka to czemu miała niby służyć? Pasowałaby bardziej do jakiegoś filmu akcji, a w tym Twoim nie ma żadnej akcji. Równie dobrze mógłbyś umieścić soundtrack z Mission Impossible, no bo on przecież do wszystkiego pasuje.

No i na koniec rzeczywiście, masz rację, trudno to nazwać filmem. Bez sensu. Mogłabym nakręcić swojego psa, jak biega po łące, ale po co?

Jakby te robaczki zaczęły się nagle zabijać. Albo ty mógłbyś je zabijać. Zabiłbyś wszystkie, a na końcu zlitował się nad pięknym motylem.

Wtedy, byłaby to dająca do myślenia opowieść, w której pokazujesz jak bardzo w ludzkim życiu liczy sie wygląd zewnętrzny. :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group