Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 07 Cze 2024, 05:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: mECHANICZNI - etiuda
PostWysłany: 31 Paź 2006, 11:19 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2006, 13:55
Posty: 14
Miejscowość: w-wa
mECHANICZNI
divX 18MB 6minut

Filmik sprzed 5 lat, ale pomyślałem, że skoro się na tym forum pojawiłem to się przedstawię filmowo. To był w zasadzie całkowity debiut scenariuszowy i filmowy zespołu. Zrealizowany przy okazji seminariów medialnych na WAPW. Ja byłem odpowiedzialny najbardziej za operatorkę, muzykę i montaż.


<< wyrzuciłem stąd opis bo zaburzał nieskalaną percepcję filmu ;) >>


Ostatnio edytowany przez artykris, 02 Lis 2006, 09:33, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Lis 2006, 23:36 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Może jestem za mało wrażliwy artystycznie, ale mam wrażenie, że ten opis pochodzi z zupełnie innego filmu :? "To nie jest fajka !" mówisz? Wasz film to coś podobnego do obrazu Magritte'a, tylko tak troszkę na odwrót. Przedstawiacie nam jakiś kształt, a potem staracie się wmówić, że to jest fajka :? Kino ambitne w pełnym wydaniu.

Technicznie elegancko. Zdjęcia "wydumane", montaż w porządku, no tylko szkoda, że dla zwykłego, szarego widza nic z tego nie wynika...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Lis 2006, 00:32 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Technicznie OK ale treść to mix banału z dużą ilością pustki. Za ambitne filmy radzę brać się kiedy będzie mieli coś do powiedzenia. Coś ciekawszego niż naiwne manifesty, które wypisałeś najwyraźniej nie wierząc, że ktokolwiek będzie w stanie odczyta je oglądając film.

PS Ile mogą trwać napisy w których powtarza się głównie jedno nazwisko?

PS2 Odpi...cie się wreszcie od tej Warszawy. Żyje tu całe stado ciekawych ludzi, żyjących po swojemu ale filmy to robi się tylko o tym, że pęd, że wyścig szczurów, że miasto zabija spontan i w ogóle be. Oklepane na wszystkie strony.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Lis 2006, 09:00 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2006, 13:55
Posty: 14
Miejscowość: w-wa
Hmm, aż tak źle z tą fabułą?
Jest faktycznie prosta, może niepotrzebnie załączałem opis (powstał oczywiście po filmie :).

Wydawało nam się, że mix takiej prostej historii (faktycznie trochę banalnej) z lekkim niedopowiedzeniem na końcu wyjdzie znośnie. Najgorzej by było gdyby był niezrozumiały.

W każdym bądź razie przyjmuję Wasze oceny odpowiedzialnie, na klatę :)
Następny będzie bardziej dopracowany (następny, a właściwie już czwarty z kolei, to "Robota" - patrz dział scenopisanie).


Dzięki za odzew!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Lis 2006, 18:05 
Offline
Klapser

Rejestracja: 31 Paź 2006, 21:48
Posty: 89
Miejscowość: Elbląg
No offence, ale to najnudniejszy i jeden z najdziwniejszych filmów amatorskich jakie widziałem o_o

O co wogóle chodzi? Gość idzie, pies na niego warczy, pojawia się w lesie, biegnie, koniec.

WTF

Ja chyba też jestem niedorozwinięty artystycznie bo ten film to dla mnie kosmos. Takie nic. XD

Technicznie, racja, cool. Spoko kamery, ładne ujęcia montaż i co jeszcze. Ale... mhm.. well, niezbyt ten film interesujący. Skomplikowana fabuła? Nie pytajcie mnie, ja tu żadnej fabuły nie widzę. Nie mówiąc już o jakimkolwiek powiązaniu filmu z jego tytułem ...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Lis 2006, 20:05 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Elessar napisał(a):
No offence, ale to najnudniejszy i jeden z najdziwniejszych filmów amatorskich jakie widziałem o_o


A więc mało widziałeś. Nawet w tych kategoriach to średnia krajowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Lis 2006, 20:27 
Offline
Klapser

Rejestracja: 31 Paź 2006, 21:48
Posty: 89
Miejscowość: Elbląg
Przyznam się bez bicia ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Lis 2006, 21:07 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2006, 13:55
Posty: 14
Miejscowość: w-wa
Elessar napisał(a):
No offence, ale to najnudniejszy i jeden z najdziwniejszych filmów amatorskich jakie widziałem o_o
O co wogóle chodzi? Gość idzie, pies na niego warczy, pojawia się w lesie, biegnie, koniec.
(...)

OK. Rzeczywiście mało się strzelają w tym filmie ;)

No cóż, nie wszystkim się podoba, jak pisałem - przyjmuje to na klatę (swoją drogą, nieźle się obciążyła w tym wątku :), takie cuś wszystkim się podobać nie mogło ... ale wbrew temu co tu kolega opisuje, to miało plan, myśl, przekaz (dość prosty) i zakładało jakąś aktywną współpracę z dwiema półkulami widza...

Nieważne. To stare dzieje, poprawię się ;)
Albo zmienię scenarzystę :) (łatwo wszystko na scenarzystę ..)


Pozdrawiam,


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group