Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szukam ekipy filmowej + Aktor do filmu "Nasza Krew" - Poznań
PostWysłany: 07 Lut 2014, 14:19 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 10 Maj 2012, 15:20
Posty: 2
Miejscowość: Poznań
Witam!

Poszukuję osób do amatorskiej grupy filmowej (non-profit) w Poznaniu. Szczególnie zależy mi na aktorach i aktorkach, statystach, dźwiękowcu i kompozytorze, ale też ważne są osoby które pomogłyby w organizacji i na planie. Oczywiście, funkcje które ktoś przyjmuje mogą być zmienne. Raczej ja będę się zajmować zdjęciami, ale chętnie współpracowałbym z kimś, kto potrafi poprowadzić kamerę i/lub mógłby pożyczyć własny sprzęt i kamerę/aparat dającą podobny obraz do Canona 600D którego posiadam, aby przyśpieszyć kręcenie. Dobrze by było, gdyby znalazł się ktoś z doświadczeniem w montażu.
Do filmów podchodzę ambitnie, ale nie oznacza to, że ma być sztywno. Dobrze się czuję w dramatach, thrillerach, horrorach, lekkich psychodelach i może sci-fi i fantasy.
Doświadczenie w pisaniu scenariuszy mam, chętnie przygotuje inne wiedząc na ilę mogę sobie pozwolić w kwestii postaci.

Oprócz ogólnej ekipy poszukuję też aktora do konkretnego filmu "Nasza Krew". W wieku około 20 - 23 lat lub młodszego/starszego jeżeli wygląda na ten wiek, szczupłego, raczej wysportowanego. Projekt non-profit. Film będzie czarno-biały i niemy.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group