Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 15:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Poszukiwana dziewczyna do udziału w plenerze art.!
PostWysłany: 05 Cze 2010, 14:39 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2010, 14:05
Posty: 1
Miejscowość: Bielsko Biała
Część! Jestem Mateusz mam 22 lata i pochodzę z Bielska Białej.
Poszukuję dziewczyny która czuje się dobrze przed kamerą, charakteryzuje się naturalnością i swoistym kobiecym wdziękiem. Planuję nagrać klip który będzie połączeniem lirycznego spojrzenia na świat z atmosferą tajemniczości. Chciałbym zbudować w tym projekcie swoisty klimat, poprzez dobranie odpowiednich ujęć i późniejszą postprodukcję. Tak by gotowy film zachwycał nutą artystycznego spojrzenia przez filmowy kadr, a całość uzupełniała specjalnie dobrana muzyka. Klip ten chcę zrealizować na potrzebę rekrutacji do szkoły filmowej. Jeśli jesteś otwartą osobą i masz trochę wolnego czasu który chciałabyś poświęcić na udział w takim projekcie, pisz na mój adres email: covengarden@gmail.com lub na gg: 23173929

Ze swoje strony mogę zapewnić bardzo miło spędzony czas podczas filmowania i późniejszą kopie gotowego klipu. Klip ten nie pójdzie nigdzie dalej jak do teczki którą wysyłam na potrzebę rekrutacji. Myślę też że jest to nie lada okazja dla osób które myślą o swojej własnej sesji zdjęciowej lecz nie mają ku temu możliwości. Myślę że takim gotowym filmem na pewno będzie można się z dumą pochwalić. .:)
Filmuję zaawansowanym sprzętem, a filmem zajmuję się już kilka ładnych lat. Tak więc myślę że jest to bardzo fajna okazja do zrobienia czegoś niecodziennego z pożytkiem dla wszystkich. :)
Co do miejsca filmowania, jest to kwestia dogadania się. Natura, architektura, wnętrza. .
Z racji pewnych ograniczeń zwg. na benzynę myślę głównie o osobach z woj. śląskiego i małopolskiego. Tak więc jeśli jesteś chętna pisz śmiało! Powiem więcej o szczegółach i rozwieję ewentualne wątpliwości, nic nie ryzykujesz ani nie tracisz :)

Pozdrawiam!
m.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group