Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Pantoflarz" Współpraca zdjęciowa
PostWysłany: 03 Sie 2007, 22:04 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 03 Sie 2007, 22:01
Posty: 1
Miejscowość: Bielsko-Biała
Witam wszystkich Pasjonatów!

Realizuję 25-30 min film fabularny "Pantoflarz". Jest to oryginalne połączenie kina psychologicznego, dreszczowca i groteski. Historia o mordercy, upadającej instytucji małżeństwa - suto okraszona ironią. Zdjęcia powstają (a raczej powstawały) w Bielsku-Białej (śląskie). Powstawały ponieważ dotychczas zrealizowałem 4/5 materiału. Pozostało tak niewiele.

Z czym się do Was zwracam? Poszukuję osoby, albo grupy filmowej z własnym sprzętem, która współtworzyłaby pozostałą 1/5 filmu. Dotychczas zdjęcia realizowałem Canonem XM1. Potrzebny jest sprzęt o zbliżonych parametrach (najlepiej z trybem FRAME). Myślę, ze współpraca będzie ciekawa. Oferuję współautorstwo zdjęć w czołówce i ewent. dalszą współpracę przy kolejnych projektach (możliwe, że następny będzie już pełnometrażowy).

Film będzie miał swoją premierę w Bielsku-Białej, ale wyświetlany będzie na festiwalach w całej Polsce.

Z miłą chęcią spotkam się z Tobą/Wami i przedstawię dotychczasowe materiały. Najbardziej otwarty jestem na współpracę z ludźmi z regionu.

Pozdrawiam!
Łukasz Iskierka

PS. w połowie sierpnia dostępny będzie w sieci zwiastun filmu. Na pewno napiszę gdzie:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group