Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czyszczenie forum i dalsze działania - propozycja
PostWysłany: 05 Lut 2011, 09:03 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Maciej napisał(a):
Cezary - ale znów z całym szacunkiem - nie bądź taki głupiomądry bo dopiero po mojej interwencji i jeszcze mądrkowaniu "skąd ja to mogę wiedzieć" wywaliłeś ponad 400 konta założonych przez spamboty. W banowanych adresach znalazłem adresy z neostrady które w większość są dynamiczne i ich banowanie nie ma sensu. Więc jakby Ci to powiedzieć - co ty k... wiesz o zawijaniu...

Jakbys czytał to bys wiedzial ze wywaliłem konta recznie i nic nie banowałem, ale po twoim "naprawianiu" efixa przejrzałem nasze bany i faktycznie było tam kilka banów nawet grup IP, z tym ze nie ja je dodwałem. Musiał ktoś je dodać poprzednio w kazdym badz razie usunełem je.

PS. Nie uzywam w kazdej swojej wypowiedzi wulgarnych słow, to świadczy o kulturze. Opanuj sie.Mniej stersu wiecej luzu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czyszczenie forum i dalsze działania - propozycja
PostWysłany: 05 Lut 2011, 09:46 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Co do kasowania userów to się zgadzam. Każdy może założyć sobie konto jeszcze raz gdyby go potrzebował. Ja nie widzę z tym problemu.

Co do maila administracji to zróbcie coś z tym bo nie mogłem sie do Was "dostać" próbując ze 3 różnych adresów a nie mogłem odzyskać hasła do konta bo jakiś system konwersji zawiódł na nowym skrypcie forum. Dokładniej dostawałem takie info gdy sie próbowałem logować:

"Nie jest możliwa konwersja Twojego hasła podczas aktualizacji tego skryptu forum. Prosimy o skorzystanie z opcji WYŚLIJ HASŁO aby otrzymać nowe hasło. Jeżeli nadal będziesz miał problemy prosimy o skontaktowanie sie z the ADMINISTRATOREM FORUM."

Słowa wielkimi literami oznaczają linki, bo nie mogłem znaleźć kolorowania w szybkiej odpowiedzi, a szkoda ;p I sprawa taka, że mail pod linkiem administrator nie działa a opcja wyślij hasło nie wysyła go. Trzeba korzystać z funkcji "zapomniałem hasła" a nie każdy na to wpadnie, sam dopiero dzisiaj użyłem tej funkcji "tak na wszelki" bo myślałem, że to z moim mailem jest coś nie tak.

Z tymi artykułami to widzę to tak: Ktoś jakiś napisze, fajnie, nie ma sprawy. Nie będzie artykułów to też się nic nie stanie. Z tym rss'em to nie mam zdania bo sam z tego nie korzystam. Wasz wybór więc.

PS: Sorry Maciej za zawracanie gitary i dzięki za pomoc :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group