Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 11:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Czy forum ma nadal trwac czy nie ma sensu ?
Ankieta zakończyła się 30 Lis 2010, 22:03
Tak, niech trwa do końca świata i o jeden dzień dłużej ! 100%  100%  [ 32 ]
Nie, to nie ma najmniejszego sensu... 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 32
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lis 2010, 14:17 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Pomijając fakt przyszłych losów forum jest to jakby nie patrzeć bardzo duży wkład pracy wielu osób.Powstała pewnego rodzaju biblioteka scenariuszy ,filmów ,kontaktów.
Ktoś kto się podejmuje opieki nad forum powinien zdawać sobie z tego sprawę ,że wraz ze zniknięciem forum cała praca pójdzie na marne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lis 2010, 18:33 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 06 Lut 2005, 02:46
Posty: 22
Miejscowość: Bydgoszcz
Dlatego zbierzmy może 3-4, czy 5 osób, które jakoś będą nad tym czuwac, żeby sprawa nie została olana a forum rosło.
Może nie mam prawa głosu, bo rzadko pisałem. Ale zgadzam się z tym co powiedział quagmire - powstała fajna, solidna baza.
Jak w czymś trzeba pomóc - walcie śmiało, postaram się, pomogę. Nie wiem...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Gru 2010, 14:03 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Ankieta sie zakonczyla, miesiac prawie minał, kilka osob zadeklarowało chęć a tak naprawde wpłaciła jedna osoba. Całe szczescie jej wplata wystarczy na przedłużenie o jeden rok domeny...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Gru 2010, 20:42 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 19 Gru 2010, 13:32
Posty: 5
Miejscowość: Warszawa
Hej, jestem tu nowy ale bardzo mi się to forum podoba i zamierzałem się nie co poudzielać. (Wcześniej przeglądałem to forum bez zakładania tu konta). Trochę mnie martwi, że masz zamiar zamknąć to forum. Tak jak ktoś tu zauważył jest tu świetna baza scenariuszy i innych potrzebnych rzeczy do robienia filmów.

Oraz co wg mnie najważniejsze forum to mogło by stanowić taką platformę wymiany kontaktów między osobami chcącymi zrealizować amatorsko jakiś film.

Poza tym baza wiedzy to najlepiej zrobić coś na silniku wiki a nie w postaci forum, bo forum jest do dyskusji a poradniki czy inne większe dokumenty jak mają być tworzone przez amatorów kolektywnie to najbardziej nadaje się właśnie takie wiki.

cezary188 napisał(a):
Ankieta sie zakonczyla, miesiac prawie minał, kilka osob zadeklarowało chęć a tak naprawde wpłaciła jedna osoba. Całe szczescie jej wplata wystarczy na przedłużenie o jeden rok domeny...


No, może nie zauważyłem ale czytając ten temat nie podałeś, że skoro są osoby, które deklarują chęć finansowego wsparcia mają gdzieś wpłacać. Nie podałeś nr konta w banku czy innym PayPalu. Niestety tak to jest, że każdy pogada a potem...
A jakbyś tak po pierwszych kilku deklaracjach podał takie namiar sądzę, że każdy odżałowałby jedno czy dwa piwa i wpłacił ich równowartość.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 21 Gru 2010, 08:59 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Gdybyś przejrzał cały wątek to byś wiedział, że numer konta został podany w pierwszym poście na drugiej stronie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Gru 2010, 12:28 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 19 Gru 2010, 13:32
Posty: 5
Miejscowość: Warszawa
Kowal napisał(a):
Gdybyś przejrzał cały wątek to byś wiedział, że numer konta został podany w pierwszym poście na drugiej stronie.
Faktycznie jest. :oops: Teraz dopatrzyłem. :oops: Jednak miałem wrażenie, że dyskusja gdzieś odleciała w kierunku tego czym ma być to forum i po co. I temat wpłat jakoś się rozmył.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group