Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zmiany w Administracji
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 15:39 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Chciałbym w tym wątku podpytać forumowiczów jak zapatrują się na stare - nowe adminowanie Santiego. Przypominam, że jest najstarszym forumowiczem, z pokaźnym doswiadczeniem.

Nie lubię za bardzo demokracji na forum, ale zdanie forumowiczów się liczy i na pewno weźmiemy je pod uwagę.

Ja jestem za.

Jeśli bedzie taka konieczność oczywiscie rezygnuje z funkcji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 15:51 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Czemu miałbyś rezygnować?
Co do Santiego to ja bym się od głosu wstrzymał. Dość kiepsko pamiętam czasy jego administrowania, to było całe wieki temu ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 16:09 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
To może jeszcze gwoli wyjaśnienia: nie będę udawał, że "nie chcem ale muszem" bo jednak zżyłem się z tym forum przez te lata i leży mi na sercu jego dobro. Prywatnie nic do Cezarego nie mam (bo i skąd jak na oczy gościa nie widziałem) i żeby nie było, że nie doceniam jego zapału albo, że z jakichś niskich pobudek dążę do zniszczenia i "detronizacji" go. Obca jest mi polityka TKM więc nie w tym rzecz. Wczuł się chłopak i chciał dobrze i absolutnie uważam to za godne pochwały. Inna rzecz, że mam odmienne zdanie co do większości proponowanych zmian jak i formy ich wprowadzania. Nie wszystko neguję totalnie ale pewne sprawy po prostu są zmianami na siłę bez konkretnego przełożenia na rzeczywiste potrzeby czy efekty. Nie twierdzę też, że "Balcerowicz musi odejść" - myślę, że jeśli Cezary przełknie tę cokolwiek gorzką pigułkę (prawdę mówiąc wyszła mi z tego jakaś nagonka i trochę mi głupio) i będzie chciał współpracować to możemy jeszcze coś ciekawego z k!a wycisnąć.

Z drugiej strony kiedy wszyscy mają co innego do roboty trudno się dziwić, że się usamodzielnił za bardzo. Moja idea jest taka aby wrócić jednak do stylu wzajemnej kontroli i konsultacji i wspólnie opracować strategię działania. Na początek jakieś "krótkie piłki" raczej bo jeśli planujemy dłuższą podróż to najpierw trzeba ustalić dokąd a tego wciąż brakuje.

Tyle mojej wypowiedzi. Grzesiek jak wiadomo jest zarobiony, ja też ale ja przynajmniej nie mam żony i małego dziecka więc jestem gotów współadministrować jeśli nie będzie jakichś radykalnych głosów sprzeciwu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 16:34 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
santi napisał(a):
Nie twierdzę też, że "Balcerowicz musi odejść" - myślę, że jeśli Cezary przełknie tę cokolwiek gorzką pigułkę (prawdę mówiąc wyszła mi z tego jakaś nagonka i trochę mi głupio) i będzie chciał współpracować to możemy jeszcze coś ciekawego z k!a wycisnąć.


To mi się podoba - mimo jakichś tam antypatii koledzy chcą dla dobra forum działac.
Wczoraj na gg Cezary również miał taką chęć.

Cieszy mnie to -

W sumie -

Alleluja i do przodu 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 17:05 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Jeżeli chodzi o przyszłość i dobro forum to ja zawsze bardzo chętnie. Problemem jest narazie to,że inaczej widzimy tą przyszłość. Różnice te na dniach mam nadzieje zdołamy sobie wyjaśnić i zobaczymy co z tego wyjdzie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 20:23 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Jaroslavus, możesz rozwinąć myśl? Ja niestety nie mogę pamiętać czasów, gdy administratorem był Santi. Jestem z wami od niecałego roku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 21:26 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Głosujmy więc: ja się wstrzymuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 21:37 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2008, 22:53
Posty: 82
Miejscowość: Szczecin
jestem za


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 25 Kwi 2009, 21:38 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2006, 19:58
Posty: 36
Miejscowość: Olsztyn
Jestem za.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 00:38 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2006, 19:07
Posty: 169
Miejscowość: Warszawa
Ja też jestem za przywróceniem Santiego . Niech się chłopaki zjednoczą w dobrej sprawie ! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 11:37 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Ja się wstrzymuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 13:03 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Też mi się to zbytnio nie podoba.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 13:23 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2009, 13:49
Posty: 71
Miejscowość: Wars i Sawa
Admistratorzy: grzes, VM-Rexor
Moderatorzy: brak.
W zupełności wystarczy na tak małe forum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 18:16 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2008, 13:44
Posty: 110
Miejscowość: Jaworzno
Jeżeli tylko ma to wyjść na korzyść forum k!a to jestem zdecydowania za,nie mając żadnych uprzedzeń do nikogo z tutejszych forumowiczów i do podejmowanych prób modernizacji go,ale zmiany powinny być oparte na prawdziwych potrzebach "klientów",przecież nie będzie się sprzedawać sprzętu RTV&AGD w kiosku Ruchu,tylko dla tego że jedna osoba pragnęła by go tam zakupić,wiem że dziwny przykład ale myślę że doświadczenie santiego nie tylko w prowadzeniu tego forum,ale ogólnie w tematyce jaką to forum prezentuje może wyjść jak najbardziej na korzyść


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 19:38 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
quagmire napisał(a):
Też mi się to zbytnio nie podoba.


Dokładnie wiem dlaczego. Pamiętam doskonale wasze ( i w sumie) nasze przepychanki .

I tak dla jasności - moderatorem na pewno nie będziesz. Artykuły jak najbardziej czemu nie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 21:52 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Ja też pamiętam te przepychanki. Mało tego - pamiętam, że to raczej Santi atakował Quagmire. Skoro Quagmire nie może być modem ze względu na swoją przeszłość, to tym bardziej - pod żadnym pozorem - administratorem nie powinien być ktoś, kto wyzywa ludzi od niedorżniętych gówniarzy. Jestem zdecydowanie przeciw powrotowi Santiego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Kwi 2009, 22:11 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Jestem w szoku, nie wiedziałem, że kiedyś działy się tu takie rzeczy. Ja znam forum K!A jako krainę mlekiem i miodem płynącą, zawsze lubię tu wejść i poczytać co nowego ludziska nabazgrali. Możecie wytłumaczyć o co chodzi w tej wspomnianej sytuacji?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Kwi 2009, 09:57 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
http://forum.kameraakcja.pl/viewtopic.php?t=1406

Owszem, heybo faktycznie zachowywał się skandalicznie, ale to nie jest problem. Problemem jest to, że Administrator zniżył się poziomem do takiego właśnie dyskutanta, zamiast po prostu dać warna i zamknąć wątek. Nie danie mu warna jest o tyle zabawne, że Santi zwykł dawać warny za dużo drobniejsze rzeczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Kwi 2009, 10:07 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Grzesiu - skoro piszesz

grzes napisał(a):
Administrator zniżył się poziomem do takiego właśnie dyskutanta, zamiast po prostu dać warna i zamknąć wątek


To jaki poziom prezentował ów dyskutant?
Jaką mam gwarancję, że znowu nie będzie takich dyskusji?
Pochwalasz multinickowanie?

I odszukaj proszę ten niski poziom dyskusji Santiego. Grzesiu - głupio mi byc w roli
adwokata, no ale to, że z Marcinem nie darzycie się sympatią to chyba każdy na forum widzi. Do waszych spraw już się nie mieszam...
Z resztą nie wiem czy Marcin, życzyłby abym go w jakis sposób reprezentował. Z tego co wiem padł mu net, jak wróci to porozmawiamy.

Quagmire - mimo, że zapamietałem Ciebie z nie tej strony co trzeba, chciałbym zobaczyć, czy może zmieniło się podejście do udziału w forum. Mam nadzieje ze tak, będe wtedy Ciebie popierał. Na razie po prostu nie mam do Ciebie zaufania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Kwi 2009, 10:12 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2006, 10:16
Posty: 558
Miejscowość: Warszawa
Nie będę ukrywał zaskoczenia - zwłaszcza że pamiętam czasy, kiedy spotkałem się z zdecydowaną odmową jak szukałem wspierających mnie osób po przekazaniu mi przez Krzyśka pieczy. Od tamtego momentu trochę się zmieniło - mamy nowe miejsce i teoretycznie nowe możliwości dzięki pełnemu zapału i ambicji Cezaremu i także wsparcie osób, które wcześniej wspierały to miejsce ale odeszły z powodu różnic w poglądach z dawną administracją. Teraz mam małe obawy - tym bardziej uzasadnione jak spojrzy się na posty przedmówców - co nam przyniesie jutro jak wspomniane wyżej zmiany z dnia na dzień staną się faktem. Jeśli strony zadawnionych konfliktów nie wyjaśnią sobie wszystkiego, nie podadzą sobie rąk i wspólnie nie wybierzemy jednej drogi, to będzie to początek naszego końca.
Podsumowując moje krążenie wokół tematu - jestem "za" - jeśli strony konfliktu będą w stanie znaleźć kompromisowe wyjście dla dobra forum (i mnie żadne sytuacje typu "jak on będzie to ja się wynoszę" mnie nie interesują, ani też zbędnych kłótni - lepiej 2 razy pomyśleć zanim wciśnie się przycisk "wyślij").


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group