Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 09:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2006, 19:19 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 01 Gru 2006, 21:16
Posty: 13
Osobiście życzę Wszystkiego najlepszego chociaż widzę to w czarnych barwach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2006, 19:26 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
A co konkretnie jest dla Ciebie problematyczne?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2006, 21:14 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 01 Gru 2006, 21:16
Posty: 13
LGF napisał(a):
A co konkretnie jest dla Ciebie problematyczne?


Wizja.
Ambicja + pasja + profesja (doświadczenie) = konflikt interesów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2006, 21:48 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Heh, cóż. Miejmy nadzieję, że Twoje przewidywania się nie sprawdzą :) Na razie - odpukać - wszystko idzie ku dobremu, więc będziemy się starać utrzymać tą tendencję. Mamy nadzieje, że nam w tym pomożecie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 13 Gru 2006, 02:54 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Ambicja+pasja -> w ogóle chce nam się to robić
Profesja+doświadczenie -> wiemy o czym i jak

Nie widzę konfliktu. Co najwyżej czekają nas kompromisy tu i tam ale takie jest życie. Nie pchamy się niewiadomo gdzie, robimy to bo to nasze hobby i mamy do tego luźny stosunek. Najwyżej się nie uda ale i tak spróbujemy bo na szczęście ludzi konkretnych i z dystansem jest tu coraz więcej w stosunku do malkontentów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Gru 2006, 21:57 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 01 Gru 2006, 21:16
Posty: 13
santi napisał(a):
na szczęście ludzi konkretnych i z dystansem jest tu coraz więcej w stosunku do malkontentów.

Obawiam się, że jedna z osób zarządzających tym forum zalicza się właśnie do tej drugiej grupy a szkoda bo nie wpływa to dobrze na ogólny wizerunek forum.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Gru 2006, 22:44 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Gdybyś był kobietą to bym stwierdził, że masz permanentnego PMSa. Wystarczyło wytknąć ci parę bełkotliwych wypowiedzi i juz nic innego nie robisz tylko łazisz od forum do forum i siejesz defetyzm. Żółć wylewa ci się uszami i na twoim miejscu zajałbym się moze modelarstwem albo czymś innym co uspokaja. Nie wiem jaki masz problem i prawdę mówią nie obchodzi mnie to ale widać jakiś masz skoro nie szkoda ci czasu na wypisywanie jak to beznadziejnie tu jest ze wskazaniem na sprawcę.

Wizerunek forum ma się nienajgorzej i musi być jakiś powód dla którego parokrotnie proszono mnie o przejęcie nadzoru nad k!a i powstrzymywano przed kolejną rezygnacją. Nigdzie nie jest napisane, że mam obowiązek głaskać każdego po głowie niezależnie co wypisuje i nie mam litości dla "dzieci neostrady".

Tyle tytułem Off Topa - przypominam, że temat dotyczy pomysłów itp. więc jak nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie to może lepiej w ogóle nie pisz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Gru 2006, 23:26 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 01 Gru 2006, 21:16
Posty: 13
Cóż nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski. Stwierdzam fakty na zimno a Ty się unosisz, wyluzuj bo nie masz nastu lat, tak mi się wydaje.
Jest tutaj raptem kilka osób z pewnym doświadczeniem, które uważam za wzór do naśladowania m.in. Ciebie.
Uznaję Twoją twórczość za "ponadprzeciętną forumową" (nie obrażając innych użytkowników) więc mam o wiele większe wymagania co do Twoich produkcji, że nie wspomnę o "administracji". Moje wypowiedzi może nie są pełne pochlebstw ale potrafię odróżnić kicz od artu itp. a też nie lubię słodzić więc wybacz.
Popieraj młodych amatorów (nie myślę tu o sobie) dawaj wskazówki, popieraj akcje "off" a nie na wejściu traktujesz wszystkich jedną miarą.
Znam kilka osób, które na początku były otwarte ale gdy zasmakowały zawodu, zaczęły olewać amatorów. Nie pamięta wół jak cielęciem był...?
Twoje docinki świadczą tylko o Tobie a jeśli przeszkadza ci moja obecność na forum to daj mi bana, nie widzę problemu.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Gru 2006, 00:47 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
W jednym się zgadzamy: słodzić też nie lubię. Może dlatego jestem taki antypatyczny.
Powiedzmy, że robię co mogę aby uchronić młode talenty przed zagłaskaniem.

OK, przyznaję, że jestem równie sympatyczny co poduszka wypchana gwoździami ale taki mam urok. Jestem też cholerykiem. Zdarza się. Przyznaję rację, że nie zawsze traktuję forumowiczów miło. Ja tak naprawdę nie jestem entuzjastą regulaminów, zakazów i nakazów... ale wiem z doświadczenia, że poprosić ładnie to za mało. Jeśli seryjnie trafiają się "kwiatki" w rodzaju zbuntowanych i nabzdyczonych albo kontestatorów ortograficznych to człowiek w pewnym momencie wpada w rutynę kiedy kolejny delikwent się zjawia. Nabrałem potężnego sceptycyzmu do ludzi. Może czasem pochopnie oceniam ale przypominam, że "taka sama droga do wszystkich świętych" - do draki trzeba co najmniej dwóch.

Co do mojej twórczości: masz prawo wymagać. Sam wymagam od siebie dużo i choćby z tego powodu prawie nie pokazuję tu swoich prac - bo po prostu wiem, że są nędzne (z różnych względów). Z najnowszego jestem prawie zadowolony więc pewnie go zaprezentuję. To będzie pierwszy od czasu zhakowania forum nie licząc filmów z dzieciakami.

Popieram off. Zająłem się filmem i mimo, że grozi mi magisterium to kino profesjonalne średnio mnie ciągnie bo mi tak naprawdę wystarcza sama magia tworzenia. Pamiętam jak byłem cielęciem i to był zdecydowanie najciekawszy okres.
Nie olewam amatorów. Jak mogę tak wspieram choć mogę powiedzieć: "słuchajcie, ta wiedza kosztowała mnie kupę kasy, czasu i wyrzeczeń więc nic wam nie powiem."
Nie do końca zgodzę się z tezą, że mierzę wszystkich jedną miarą. Nawet wśród "radosnych głupawek" potrafię dostrzec coś co wyróżnia i generalnie dobrze rokuje. Choć czasem szufladkuję... patrz powyżej.

LGF i ja mamy pewną wizję tego serwisu. Parę bardzo konkretnych osób zaoferowało konkretną pomoc i to może wypalić. Własnie po to aby ci z doświadczeniem i ci podwórkowi filmowcy mieli swoje miejsce w necie. Po to jest ten wątek. Bo nie mam zamiaru być tylko cieciem od usuwania i banowania choć i to ktoś musi robić. Zakopmy ten topór bo to do niczego nie prowadzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Gru 2006, 14:28 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 01 Gru 2006, 21:16
Posty: 13
santi napisał(a):
Powiedzmy, że robię co mogę aby uchronić młode talenty przed zagłaskaniem.

Racja. Głaskanie nie pomaga wręcz szkodzi.
santi napisał(a):
Nabrałem potężnego sceptycyzmu do ludzi.

W sumie to Ci się nie dziwię bo większość patrzy jak brać a nie dawać.
santi napisał(a):
LGF i ja mamy pewną wizję tego serwisu. Parę bardzo konkretnych osób zaoferowało konkretną pomoc i to może wypalić. Właśnie po to aby ci z doświadczeniem i ci podwórkowi filmowcy mieli swoje miejsce w necie.

Dlatego, życzyłem i życzę powodzenia ale z życia wiem jak szybko osoby z pewnym doświadczeniem, szybko uciekają z takich przedsięwzięć.
santi napisał(a):
Zakopmy ten topór bo to do niczego nie prowadzi.

Uważam za zakopany!

Osobiście chętnie w miarę możliwości pomogę.
Na początek proponuję aby w dobie "youtube" młodzi producenci tam właśnie umieszczali filmy.
Powód 1 - możliwość oglądania bez czekania aż wielkie pliki ściągną się na dysk.
Powód 2 - po pierwszych kilku ujęciach można ocenić czy warto oglądać produkcje do końca.

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Gru 2006, 14:51 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2006, 00:49
Posty: 76
Miejscowość: Myslovitz×Silesia
jestem stanowczo za youtube! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Gru 2006, 22:05 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Forumowicze, weźcie sobię tą uwagę do serca. My również wszystkimi członkami podpisujemy się pod YouTube. Co prawda zdajemy sobie sprawę z ograniczeń, ale wydaje mi się, że w 100MB można zmieścić w całkiem dobrej jakości nawet 30 minut filmu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Gru 2006, 00:14 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
TNN napisał(a):
ale z życia wiem jak szybko osoby z pewnym doświadczeniem, szybko uciekają z takich przedsięwzięć.

Obyś nie zapeszył. Póki co moje życie zawodowe toczy się leniwie (ale z niejaką satysfakcją stwierdzam, że głównie na moje własne życzenie). Do tego nie posiadam żony ani dzieci (a przynajmniej badania krwii nic nie wykazały) więc czas zaoszczędzony na kłóceniu się o rachunek za wodę czy sprawdzaniu zeszytów mogę poświęcać na coś ciekawszego. Póki co pochłania mnie dyplom (zaś k!a jest jednym ze sposobów na niepopadnięcie w obłęd) ale po obronie (i wyleczeniu kaca) będę miał znacznie więcej czasu na tę działalność.

Jeśli idzie o youtube to na dzień dzisiejszy rada wodzów uznała to za najwygodniejsze medium (przynajmniej do czasu kiedy pojawi się coś lepszego w zasięgu ręki).
Nawet posiadacze dużych serwerów z miejscem na całą baterię jakości i rozdzielczości mogliby korzystać z tego przybytku z powodów wymienionych przez TNN.

Prosimy o wszelkie uwagi dotyczące mniej lub bardziej istotnych aspektów działania forum i przyszłego serwisu gdyż chcemy mieć jak największy materiał do przemyśleń i analizy jeśli chodzi o potrzeby obecnych i potencjalnych bywalców.

Wiem, że dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane ale nawet cyniczny i wyprany ze złudzeń Santi czasem lubi pomarzyć.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group